CompárteloNA SZLAKU PRZYGODY: Karnawał w Rio i Wodospady Iguazu Argentyna, Urugwaj, Paragwaj, Brazylia, Wiosna 2011.

Witajcie, moi dobzi znajomi, niezależni podróżnicy, Polacy poznani w Kolumbii i Kostaryce organizują niezależny wyjazd na wiosnę zachaczający o Brazylie, Argentyne, Paragway i Urugway. Jeśli marzysz o podróżowaniu ale boisz się wyruszyć samemu myśle że to jest fajna opcja.

-----

Na przełomie lutego i marca organizujemy wyprawę do czterech krajów Ameryki Południowej. Trasa wyprawy wiedzie przez Argentynę, Urugwaj, Paragwaj i Brazylię. Największymi atrakcjami programu będą cztery południowoamerykańskie stolice, wodospady Iguazu (przez wielu uznawane za najpiękniejsze na świecie), oglądane zarówno od strony argentyńskiej jak i brazylijskiej, wreszcie karnawał w Rio de Janeiro – największa i najbardziej rozpoznawalna rozrywkowa uczta naszej planety. Jeżeli marzysz o Ameryce Południowej powinieneś jak najszybciej zainteresować się naszą propozycją. W stosunkowo krótkim czasie, bo wyprawa potrwa 18 dni, będziesz mógł zobaczyć, a co najważniejsze przeżyć więcej, niż niektórzy mają szanse w ciągu kilku lat życia.

Jesteśmy pasjonatami życia i prawdziwej przygody.

Jeśli chcesz poznać to co najlepsze i najbardziej znane w Ameryce Południowej, ten program jest dla Ciebie. Cztery fascynujące i różnorodne kraje i finał na karnawale w Rio!

Argentyna z boskim, pełnym życia Buenos Aires, gauczami, stekami, winem i yerba mate. Kraj w którym Hiszpanie, Włosi, Żydzi i Polacy zbudowali swoje społeczeństwo na drugim końcu świata.

Urugwaj ze swoją klimatyczną stolicą Montevideo, do którego w każdy weekend przybywają tłumy miejscowych oraz sąsiadów z Argentyny na wielką całonocną imprezę.

Prowincjonalny Paragwaj gdzie ujrzysz na własne oczy opuszczone i zarastające dżunglą ruiny słynnych misji jezuickich. W tym kraju wciąż czuje się klimat czasów reżimu generała Stroessnera, kończący się dopiero w Ciudad del Este, mieście cechującym się chaosem i atmosferą bezprawia.

Wreszcie Brazylia, kwintesencja wszystkiego tego, co południowoamerykańskie – tańca, przyjemności życia, futbolu i cudownych pejzaży. Poznasz największy wodospad na świecie Iguazu – niepowtarzalny cud świata (pięć tysięcy metrów sześciennych wody na sekundę spływającej w 275 kaskadach!), zobaczysz wywołującą ból głowy metropolię Sao Paulo, będziesz prażył się na brazylijskich plażach i imprezował wraz z miejscowymi na dyskotekach.

Trochę relaksu w hamaku na spokojnej, urokliwej Ilha Grande...

...A na końcu legendarne miasto: Rio de Janeiro. Oczywiście w swoim najbardziej słynnym czasie - karnawale. Rio zachwyca od wieków urodą swoich plaż, wspaniałym klimatem, architekturą skomponowaną z bujnym krajobrazem. To miasto żyjące na okrągło i na całego, szczególnie w okresie karnawału. Naszym skromnym zdaniem najbardziej fascynujące miasto świata i najlepsze miejsce, aby zakończyć tą wyprawę.

Nie zwlekaj ze zgłoszeniem na wyprawę do ostatniej chwili! Zależy nam na tym, aby ludzie przeżywali swoje przygody w jak najbardziej komfortowych warunkach, więc ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Wyprawa odbędzie się w dniach 20 luty – 9 marzec 2011,
cena to 2500 $ plus przelot (3-4 tys. zł).


-----

Więcej na temat ekipy organizującej wyjazd, jak również samej wyprawy dowiesz się wysyłając mi maila z pytaniami na adres filip_ziolkowski@yahoo.com

Filip

1 comment

Would you like to share something with me?